T491C107K006ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100.UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C107K006ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C107K006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100.UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196187 pcs Φύλλο δεδομένων T491C107K006ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
χωρητικότητα 100µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C107K006ATAUTO
T491C107K006ATAUTO
Σε απόθεμα: 181757 pcs
Κατεβάστε: T491C107K006ATAUTO.pdf
RFQ
T491C107K010AH
T491C107K010AH
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 10.0V
Σε απόθεμα: 70414 pcs
Κατεβάστε: T491C107K010AH.pdf
RFQ
T491C107K006ZTAU50
T491C107K006ZTAU50
Κατεβάστε:
T491C107K006ZT7280
T491C107K006ZT7280
Κατεβάστε: T491C107K006ZT7280.pdf
T491C107K006ZTZ012
T491C107K006ZTZ012
Κατεβάστε:
T491C107K006ZT7027
T491C107K006ZT7027