T491C106M035ZT
KEMETKEMET
T491C106M035ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 35V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C106M035ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 35V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4936 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 495-2285-2
B45196H6106M309
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.6 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491C107K004ZT
T491C107K004ZT
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 100.UF 4.0V
Σε απόθεμα: 246927 pcs
Κατεβάστε: T491C107K004ZT.pdf
RFQ
T491C106M035ZT7280
T491C106M035ZT7280
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 35.0V