T491C106K035ZTPV10
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10.0UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C106K035ZTPV10 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10.0UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230821 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 49 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm χωρητικότητα 10µF