T491C106K025AT7622
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10.0UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491C106K025AT7622.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491C106K025AT7622 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10.0UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290031 pcs Φύλλο δεδομένων T491C106K025AT7622.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm χωρητικότητα 10µF