T491B475M020ZT
KEMETKEMET
T491B475M020ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B475M020ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4547 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 495-2258-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B475M020AT7111
T491B475M020AT7111
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 4.70UF 20.0V
Σε απόθεμα: 474596 pcs
Κατεβάστε: T491B475M020AT7111.pdf
RFQ
T491B475M020ZT4860
T491B475M020ZT4860
Κατεβάστε:
RFQ
Κατεβάστε: T491B475M020AT7622.pdf
T491B475M020ZTAU50
T491B475M020ZTAU50
Κατεβάστε:
T491B475M020ZTAU01
T491B475M020ZTAU01
T491B475M020ZTZ001
T491B475M020ZTZ001
T491B475M020ZT7111
T491B475M020ZT7111
T491B475M020ATAU50
T491B475M020ATAU50
Κατεβάστε: T491B475M020ATAU50.pdf
T491B475M020ZT7280
T491B475M020ZT7280
Κατεβάστε: T491B475M020ZT7280.pdf
T491B475M020ATAUTO
T491B475M020ATAUTO