T491B475M016ZT
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.70UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B475M016ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B475M016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.70UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 485140 pcs Φύλλο δεδομένων T491B475M016ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 48 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B475M016AT4833
T491B475M016AT4833
Σε απόθεμα: 400115 pcs
Κατεβάστε: T491B475M016AT4833.pdf
RFQ
T491B475M016ZTAC00
T491B475M016ZTAC00
Κατεβάστε:
RFQ
T491B475M016ZT7111
T491B475M016ZT7111
Κατεβάστε:
T491B475M016ZTAU00
T491B475M016ZTAU00
Κατεβάστε: T491B475M016ZTAU00.pdf
Κατεβάστε: T491B475M016AT7634.pdf
T491B475M016ZT2478
T491B475M016ZT2478
T491B475M016ATAUTO2478
T491B475M016ATAUTO2478
Κατεβάστε: T491B475M016ATAUTO2478.pdf
T491B475M016ZT7280
T491B475M016ZT7280
Κατεβάστε: T491B475M016ZT7280.pdf
T491B475M016ZTAU002478
T491B475M016ZTAU002478
T491B475M016ATAUTO
T491B475M016ATAUTO