T491B474K050ATAUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT .470UF 50.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B474K050ATAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B474K050ATAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT .470UF 50.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 296995 pcs Φύλλο δεδομένων T491B474K050ATAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) 9 Ohm χωρητικότητα 0.47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B474K035ZTZB01
T491B474K035ZTZB01
Περιγραφή: CAP TANT .470UF 35.0V
Σε απόθεμα: 406960 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491B474K050ZT
T491B474K050ZT
Κατεβάστε: T491B474K050ZT.pdf
RFQ
T491B474K050AT
T491B474K050AT
Περιγραφή: CAP TANT 0.47UF 50V 10% 1411