T491B336K010ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33.0UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B336K010ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B336K010ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33.0UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 302857 pcs Φύλλο δεδομένων T491B336K010ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.8 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm
χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B336K010ZT4678
T491B336K010ZT4678
Σε απόθεμα: 310565 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491B336K010ATAUTO
T491B336K010ATAUTO
Κατεβάστε: T491B336K010ATAUTO.pdf
RFQ
T491B336K010AT7634
T491B336K010AT7634
Κατεβάστε: T491B336K010AT7634.pdf
T491B336K010ZT2478
T491B336K010ZT2478
Κατεβάστε:
T491B336K010ZTAU00
T491B336K010ZTAU00
Κατεβάστε: T491B336K010ZTAU00.pdf
Κατεβάστε: T491B336K010AT4539.pdf
T491B336K010ZTAU004678
T491B336K010ZTAU004678