T491B336K006ZT
KEMETKEMET
T491B336K006ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B336K006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4282 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 495-2186-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2.2 Ohm
χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B336K006AT7280
T491B336K006AT7280
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 33.0UF 6.0V
Σε απόθεμα: 402401 pcs
Κατεβάστε: T491B336K006AT7280.pdf
RFQ
T491B336K006ZT7111
T491B336K006ZT7111
Κατεβάστε:
RFQ
T491B336K006ZTZ001
T491B336K006ZTZ001
Κατεβάστε:
T491B336K006ZT7280
T491B336K006ZT7280
Κατεβάστε: T491B336K006ZT7280.pdf
T491B336K006ZT4801
T491B336K006ZT4801
T491B336K006ZTPL11
T491B336K006ZTPL11