T491B335K016ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 3.30UF 16.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B335K016ZT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B335K016ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 3.30UF 16.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 477112 pcs Φύλλο δεδομένων T491B335K016ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm χωρητικότητα 3.3µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B335K016ZGZB01ZV10
T491B335K016ZGZB01ZV10
Σε απόθεμα: 123035 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491B335K016ZTAU007280
T491B335K016ZTAU007280
Κατεβάστε: T491B335K016ZTAU007280.pdf
RFQ
T491B335K016ATAUTO
T491B335K016ATAUTO
Κατεβάστε: T491B335K016ATAUTO.pdf
T491B335K016ZT7280
T491B335K016ZT7280
Κατεβάστε: T491B335K016ZT7280.pdf
T491B335K016ZTZL11
T491B335K016ZTZL11