T491B226M010AT4053
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22.0UF 10.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B226M010AT4053.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B226M010AT4053 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22.0UF 10.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 364216 pcs Φύλλο δεδομένων T491B226M010AT4053.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B226M010AT42807333
T491B226M010AT42807333
Σε απόθεμα: 403754 pcs
Κατεβάστε: T491B226M010AT42807333.pdf
RFQ
T491B226M010AT40537280
T491B226M010AT40537280