T491B226M006AT4254
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22.0UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B226M006AT4254.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B226M006AT4254 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22.0UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 353655 pcs Φύλλο δεδομένων T491B226M006AT4254.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B226M006AT4021
T491B226M006AT4021
Σε απόθεμα: 350863 pcs
Κατεβάστε: T491B226M006AT4021.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491B226M006AT4100.pdf
RFQ
T491B226M006AT42547280
T491B226M006AT42547280
Κατεβάστε: T491B226M006AT42547280.pdf
T491B226M006AT
T491B226M006AT
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1411