T491B225M025AT4254
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.20UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B225M025AT4254.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B225M025AT4254 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 2.20UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 360822 pcs Φύλλο δεδομένων T491B225M025AT4254.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 4.5 Ohm χωρητικότητα 2.2µF