T491B225M020ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.20UF 20.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B225M020ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B225M020ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 2.20UF 20.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 577923 pcs Φύλλο δεδομένων T491B225M020ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
χωρητικότητα 2.2µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B225M020AT7280
T491B225M020AT7280
Σε απόθεμα: 630573 pcs
Κατεβάστε: T491B225M020AT7280.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491B225M020AT7450.pdf
RFQ
T491B225M020ZTAU00
T491B225M020ZTAU00
Κατεβάστε: T491B225M020ZTAU00.pdf
T491B225M020ZT7280
T491B225M020ZT7280
Κατεβάστε: T491B225M020ZT7280.pdf
T491B225M020ATZQ01
T491B225M020ATZQ01
Κατεβάστε:
T491B225M020ATZQ017280
T491B225M020ATZQ017280
Κατεβάστε:
T491B225M020ZTZ001
T491B225M020ZTZ001
T491B225M020ZTAC00
T491B225M020ZTAC00
T491B225M020ZTAU007280
T491B225M020ZTAU007280
Κατεβάστε: T491B225M020ZTAU007280.pdf
T491B225M020ZT7027
T491B225M020ZT7027
T491B225M020ATAUTO
T491B225M020ATAUTO
Κατεβάστε: T491B225M020ATAUTO.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών