T491B155K025ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.50UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B155K025ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B155K025ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.50UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 531801 pcs Φύλλο δεδομένων T491B155K025ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm χωρητικότητα 1.5µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B155K035AT2478
T491B155K035AT2478
Περιγραφή: CAP TANT 1.50UF 35.0V
Σε απόθεμα: 264321 pcs
Κατεβάστε: T491B155K035AT2478.pdf
RFQ
T491B155K025ZTZQ01
T491B155K025ZTZQ01
Κατεβάστε:
RFQ
T491B155K025AT7280
T491B155K025AT7280
Κατεβάστε: T491B155K025AT7280.pdf
T491B155K025ZT7280
T491B155K025ZT7280
Κατεβάστε: T491B155K025ZT7280.pdf
T491B155K035AH
T491B155K035AH
Κατεβάστε: T491B155K035AH.pdf
T491B155K025ZTAC00
T491B155K025ZTAC00