T491B107M006ZT
KEMETKEMET
T491B107M006ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B107M006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4366 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 495-2191-2
B45196H1107M209
B45196H1107M209V18
T491B107M006ZTZV18
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.6 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1.6 Ohm
χωρητικότητα 100µF