T491B106M020ZT
KEMETKEMET
T491B106M020ZT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B106M020ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5731 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 495-2259-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.3 Ohm
χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B106M020ZT7280
T491B106M020ZT7280
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Σε απόθεμα: 418106 pcs
Κατεβάστε: T491B106M020ZT7280.pdf
RFQ
T491B106M020AT4053
T491B106M020AT4053
Κατεβάστε: T491B106M020AT4053.pdf
RFQ
T491B106M025AG
T491B106M025AG
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 25.0V
Κατεβάστε: T491B106M025AG.pdf
T491B106M020ZTZ001
T491B106M020ZTZ001
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: T491B106M020AT4280.pdf
T491B106M020ZTZS10
T491B106M020ZTZS10
Κατεβάστε:
T491B106M020ZTAU00
T491B106M020ZTAU00
T491B106M020ZTZV18
T491B106M020ZTZV18