T491B106M006ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10.0UF 6.0V
Φύλλα δεδομένων: T491B106M006ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B106M006ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10.0UF 6.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 557724 pcs Φύλλο δεδομένων T491B106M006ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B106M006ATAU00
T491B106M006ATAU00
Σε απόθεμα: 443836 pcs
Κατεβάστε: T491B106M006ATAU00.pdf
RFQ
T491B106M006ZTAU00
T491B106M006ZTAU00
Κατεβάστε: T491B106M006ZTAU00.pdf
RFQ
T491B106M006ZTAC00
T491B106M006ZTAC00
Κατεβάστε:
T491B106M006ZT2478
T491B106M006ZT2478
Κατεβάστε:
T491B106M006ATAUTO2478
T491B106M006ATAUTO2478
Κατεβάστε: T491B106M006ATAUTO2478.pdf
T491B106M006ZTAU017280
T491B106M006ZTAU017280
T491B106M006ZT7027
T491B106M006ZT7027