T491B106K020AH
KEMETKEMET
T491B106K020AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20V 10% 1411
Φύλλα δεδομένων: T491B106K020AH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491B106K020AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20V 10% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 206627 pcs Φύλλο δεδομένων T491B106K020AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm
χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491B106K016ZTZL11
T491B106K016ZTZL11
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 478195 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
T491B106K020AH2478
T491B106K020AH2478
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 20.0V