T491A474K025ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT .470UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491A474K025ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A474K025ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT .470UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 761294 pcs Φύλλο δεδομένων T491A474K025ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm χωρητικότητα 0.47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A474K025ATAU047280
T491A474K025ATAU047280
Σε απόθεμα: 724303 pcs
Κατεβάστε: T491A474K025ATAU047280.pdf
RFQ
T491A474K025ZT7280
T491A474K025ZT7280
Κατεβάστε: T491A474K025ZT7280.pdf
RFQ
T491A474K025ZTAC00
T491A474K025ZTAC00
Κατεβάστε:
T491A474K025ZT7111
T491A474K025ZT7111
Κατεβάστε:
T491A474K025ATAUTO
T491A474K025ATAUTO
Κατεβάστε: T491A474K025ATAUTO.pdf
T491A474K025ZTAU00
T491A474K025ZTAU00
Κατεβάστε: T491A474K025ZTAU00.pdf
T491A474K025AT7450
T491A474K025AT7450
Κατεβάστε: T491A474K025AT7450.pdf
Κατεβάστε: T491A474K025AT7280.pdf
T491A474K025ZT7027
T491A474K025ZT7027
T491A474K025ZT2478
T491A474K025ZT2478