T491A334K035ZT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT .330UF 35.0V
Φύλλα δεδομένων: T491A334K035ZT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A334K035ZT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT .330UF 35.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 455296 pcs Φύλλο δεδομένων T491A334K035ZT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm χωρητικότητα 0.33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A334K035AT4659
T491A334K035AT4659
Σε απόθεμα: 647746 pcs
Κατεβάστε: T491A334K035AT4659.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491A334K035AT4280.pdf
RFQ
T491A334K035ZTAC01
T491A334K035ZTAC01
Κατεβάστε:
T491A334K035ZT7111
T491A334K035ZT7111
Κατεβάστε:
T491A334K035ZTPL11
T491A334K035ZTPL11
T491A334K035ZT7280
T491A334K035ZT7280
Κατεβάστε: T491A334K035ZT7280.pdf
T491A334K035ZTZL11
T491A334K035ZTZL11
T491A334K035ATAUTO
T491A334K035ATAUTO
Κατεβάστε: T491A334K035ATAUTO.pdf
T491A334K035ZTZ001
T491A334K035ZTZ001