T491A334K025AH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT .330UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491A334K025AH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A334K025AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT .330UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457099 pcs Φύλλο δεδομένων T491A334K025AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm χωρητικότητα 0.33µF