T491A226K006AT
KEMETKEMET
T491A226K006AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1206
Φύλλα δεδομένων: T491A226K006AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A226K006AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876607 pcs Φύλλο δεδομένων T491A226K006AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-8279-2
T491A226K006AT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A226K004ZT
T491A226K004ZT
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 10% 4V 1206
Κατεβάστε: T491A226K004ZT.pdf
RFQ
T491A226K006AT2478
T491A226K006AT2478
Περιγραφή: CAP TANT 22.0UF 6.0V
Κατεβάστε: T491A226K006AT2478.pdf
RFQ
T491A226K006AT4539
T491A226K006AT4539
Κατεβάστε: T491A226K006AT4539.pdf
T491A226K006AT4053
T491A226K006AT4053
Κατεβάστε: T491A226K006AT4053.pdf
T491A226K004AH
T491A226K004AH
Περιγραφή: CAP TANT 22.0UF 4.0V
Κατεβάστε: T491A226K004AH.pdf
T491A226K006AT4280
T491A226K006AT4280
Κατεβάστε: T491A226K006AT4280.pdf
T491A226K004AT
T491A226K004AT
Περιγραφή: CAP TANT 22UF 4V 10% 1206
Κατεβάστε: T491A226K004AT.pdf
T491A226K004ZTZL11
T491A226K004ZTZL11
Κατεβάστε:
T491A226K006AT40537280
T491A226K006AT40537280
Κατεβάστε: T491A226K006AT40537280.pdf
T491A226K006AT4153
T491A226K006AT4153
Κατεβάστε: T491A226K006AT4153.pdf
T491A226K004AT7280
T491A226K004AT7280