T491A225K006AT
KEMETKEMET
T491A225K006AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 6.3V 10% 1206
Φύλλα δεδομένων: T491A225K006AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A225K006AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 6.3V 10% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 551757 pcs Φύλλο δεδομένων T491A225K006AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-8275-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm χωρητικότητα 2.2µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A225K006AT4280
T491A225K006AT4280
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 2.20UF 6.0V
Σε απόθεμα: 704573 pcs
Κατεβάστε: T491A225K006AT4280.pdf
RFQ
T491A224M035ZTZ001
T491A224M035ZTZ001
Περιγραφή: CAP TANT .220UF 35.0V
Κατεβάστε:
RFQ
T491A225K006AT4153
T491A225K006AT4153
Κατεβάστε: T491A225K006AT4153.pdf
T491A225K006ATZQ01
T491A225K006ATZQ01
Κατεβάστε:
T491A225K006AT2478
T491A225K006AT2478
Κατεβάστε: T491A225K006AT2478.pdf
T491A224M035ZTAU00
T491A224M035ZTAU00
Κατεβάστε: T491A224M035ZTAU00.pdf
T491A225K006AT4539
T491A225K006AT4539
Κατεβάστε: T491A225K006AT4539.pdf
T491A224M050ZT
T491A224M050ZT
Περιγραφή: CAP TANT 0.22UF 20% 50V 1206
Κατεβάστε: T491A224M050ZT.pdf
T491A225K006AT4053
T491A225K006AT4053