T491A106K016AT
KEMETKEMET
T491A106K016AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 16V 10% 1206
Φύλλα δεδομένων: T491A106K016AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A106K016AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 16V 10% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 546342 pcs Φύλλο δεδομένων T491A106K016AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-8269-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A106K016AT2478
T491A106K016AT2478
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Σε απόθεμα: 328533 pcs
Κατεβάστε: T491A106K016AT2478.pdf
RFQ
T491A106K016AT4380
T491A106K016AT4380
Κατεβάστε: T491A106K016AT4380.pdf
RFQ
T491A106K016AT4021
T491A106K016AT4021