T491A105M025AT4513
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.00UF 25.0V
Φύλλα δεδομένων: T491A105M025AT4513.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A105M025AT4513 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.00UF 25.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 743898 pcs Φύλλο δεδομένων T491A105M025AT4513.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm χωρητικότητα 1µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A105M025AT2478
T491A105M025AT2478
Σε απόθεμα: 335043 pcs
Κατεβάστε: T491A105M025AT2478.pdf
RFQ
T491A105M025AT
T491A105M025AT
Περιγραφή: CAP TANT 1UF 25V 20% 1206