T491A105K010AT
KEMETKEMET
T491A105K010AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1UF 10V 10% 1206
Φύλλα δεδομένων: T491A105K010AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A105K010AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1UF 10V 10% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1001048 pcs Φύλλο δεδομένων T491A105K010AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-9449-2
T491A105K010AT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T491A104M050AT7280
T491A104M050AT7280
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT .100UF 50.0V
Κατεβάστε: T491A104M050AT7280.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T491A104M050AT7622.pdf
RFQ
T491A105K010AT7622
T491A105K010AT7622
Περιγραφή: CAP TANT 1.00UF 10.0V