T491A104M050AG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT .100UF 50.0V
Φύλλα δεδομένων: T491A104M050AG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T491A104M050AG Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT .100UF 50.0V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100197 pcs Φύλλο δεδομένων T491A104M050AG.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά T491 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 20 Ohm χωρητικότητα 0.1µF