T490T476M010ATE1K0
KEMETKEMET
T490T476M010ATE1K0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TAN 47UF 20% 10V 3528-12
Φύλλα δεδομένων: T490T476M010ATE1K0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T490T476M010ATE1K0 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TAN 47UF 20% 10V 3528-12 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189168 pcs Φύλλο δεδομένων T490T476M010ATE1K0.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά T490 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 399-11978-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 40°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός T Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm χωρητικότητα 47µF