T428P397K006AH6110
KEMETKEMET
T428P397K006AH6110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 390UF 6V 10% 2824
Φύλλα δεδομένων: 1.T428P397K006AH6110.pdf2.T428P397K006AH6110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T428P397K006AH6110 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 390UF 6V 10% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13244 pcs Φύλλο δεδομένων 1.T428P397K006AH6110.pdf2.T428P397K006AH6110.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Σειρά T428 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric)
Αλλα ονόματα 399-7330-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός P
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 130 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 390µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 130 Ohm
χωρητικότητα 390µF