T378C475K020AS
KEMETKEMET
T378C475K020AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 4.7UF 10% 20V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T378C475K020AS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T378C475K020AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 10% 20V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 26171 pcs Φύλλο δεδομένων T378C475K020AS.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" L x 0.075" W (4.70mm x 1.91mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-49137/6, CX06 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1001-2488
1001-2488-MIL
399-11349-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.150" (3.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V Radial χωρητικότητα 4.7µF