T356E106M025AT7301
KEMETKEMET
T356E106M025AT7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T356E106M025AT7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T356E106M025AT7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96278 pcs Φύλλο δεδομένων T356E106M025AT7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά T356, UltraDip II Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-9945-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 2.5 Ohm χωρητικότητα 10µF