T355D275K035AT7301
KEMETKEMET
T355D275K035AT7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.7UF 35V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T355D275K035AT7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T355D275K035AT7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 2.7UF 35V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91206 pcs Φύλλο δεδομένων T355D275K035AT7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά T355, UltraDip II Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-9942-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.125" (3.18mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc χωρητικότητα 2.7µF