T354E225K050AT
KEMETKEMET
T354E225K050AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T354E225K050AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T354E225K050AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83595 pcs Φύλλο δεδομένων T354E225K050AT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Τύπος Conformal Coated Ανοχή 2.2µF
Surface Mount Οικόπεδο 0.250" (6.35mm) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm) Σειρά T354, UltraDip II
Κατάσταση RoHS Bulk Πόλωση Radial
Άλλα ονόματα 399-9919 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή T354E225K050AT
Ισόβια @ Temp. 3.5 Ohm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Διευρυμένη περιγραφή 2.2µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 3.5 Ohm
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL