T351E106K025AT
KEMETKEMET
T351E106K025AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T351E106K025AT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T351E106K025AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89258 pcs Φύλλο δεδομένων T351E106K025AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά T351, UltraDip II Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-9914
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.441" (11.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 2.5 Ohm χωρητικότητα 10µF