T350L336M035AT7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T350L336M035AT7301.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T350L336M035AT7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 33UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25320 pcs Φύλλο δεδομένων T350L336M035AT7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.350" Dia (8.90mm)
Σειρά T350, UltraDip II Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός L
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 1 Ohm @ 100kHz
χωρητικότητα 33µF