T350A224K035AT
KEMETKEMET
T350A224K035AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.22UF 35V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: T350A224K035AT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T350A224K035AT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 0.22UF 35V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162412 pcs Φύλλο δεδομένων T350A224K035AT.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia (4.50mm)
Σειρά T350, UltraDip II Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 399-3534
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 17 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 17 Ohm χωρητικότητα 0.22µF