T197B156K075AS7340
KEMETKEMET
T197B156K075AS7340 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 75V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T197B156K075AS7340.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T197B156K075AS7340 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 15UF 75V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5748 pcs Φύλλο δεδομένων T197B156K075AS7340.pdf
Τάση - Ονομαστική 75V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Σειρά T197 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-3417
T197B156K075AS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Wet Tantalum Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.31 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial 5.31 Ohm
χωρητικότητα 15µF