SBC9-6R8-492
KEMETKEMET
SBC9-6R8-492 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 4.9A 30 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SBC9-6R8-492.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC9-6R8-492
Αριθμός εξαρτήματος SBC9-6R8-492 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.9A 30 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86577 pcs Φύλλο δεδομένων SBC9-6R8-492.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder Αλλα ονόματα 399-18974
SBC9-6R8-492-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.9A 30 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 12.1A