SBC4-221-721
KEMETKEMET
SBC4-221-721 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 720MA 470 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SBC4-221-721.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC4-221-721
Αριθμός εξαρτήματος SBC4-221-721 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 220UH 720MA 470 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96175 pcs Φύλλο δεδομένων SBC4-221-721.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 470 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 470 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 1A