SBC3-101-961
KEMETKEMET
SBC3-101-961 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 960MA 260 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SBC3-101-961.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBC3-101-961
Αριθμός εξαρτήματος SBC3-101-961 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή FIXED IND 100UH 960MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143710 pcs Φύλλο δεδομένων SBC3-101-961.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 260 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 960mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 1A