S01PM5805K016A
KEMETKEMET
S01PM5805K016A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP 58F 10% 16V CHASSIS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: S01PM5805K016A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S01PM5805K016A Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP 58F 10% 16V CHASSIS MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3989 pcs Φύλλο δεδομένων S01PM5805K016A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Λήξη Screw Terminals Μέγεθος / Διαστάσεις 8.873" L x 2.000" W (225.37mm x 50.80mm)
Σειρά S01 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα 399-11550
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.000" (76.20mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 23 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 58F (EDLC) Supercapacitor 16V Module 23 mOhm 1000 Hrs @ 65°C χωρητικότητα 58F