R82EC2100DQ50J
KEMETKEMET
R82EC2100DQ50J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: R82EC2100DQ50J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
7000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R82EC2100DQ50J Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1874565 pcs Φύλλο δεδομένων R82EC2100DQ50J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Σειρά R82
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-5450-3
82EC2100DQ50J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive