R75IN43304040J
KEMETKEMET
R75IN43304040J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: R75IN43304040J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R75IN43304040J Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75888 pcs Φύλλο δεδομένων R75IN43304040J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Σειρά R75
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-12560
75IN43304040J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.870" (22.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT