R60QF11504001K
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.R60QF11504001K.pdf2.R60QF11504001K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος R60QF11504001K Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 10% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 487750 pcs Φύλλο δεδομένων 1.R60QF11504001K.pdf2.R60QF11504001K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Σειρά R60
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-18596
60QF11504001K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Automotive