PFR5331J100J11L4BULK
KEMETKEMET
PFR5331J100J11L4BULK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 330PF 5% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: PFR5331J100J11L4BULK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PFR5331J100J11L4BULK Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 330PF 5% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202258 pcs Φύλλο δεδομένων PFR5331J100J11L4BULK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Σειρά PFR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-7719
F411JH331J100C
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 330pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT