M551B208M015AG
KEMETKEMET
M551B208M015AG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 2000UF 15V CHA MNT
Φύλλα δεδομένων: M551B208M015AG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 407 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M551B208M015AG Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 2000UF 15V CHA MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 407 pcs Φύλλο δεδομένων M551B208M015AG.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Σειρά M55 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M55 Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.453" (11.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.445" (11.30mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 2000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 2000µF