M550B108M060TT
KEMETKEMET
M550B108M060TT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT
Φύλλα δεδομένων: M550B108M060TT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 158 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 158 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M550B108M060TT Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158 pcs Φύλλο δεδομένων M550B108M060TT.pdf
Τάση - Ονομαστική 60V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Σειρά M55 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση M55 Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V M55 Module 25 mOhm χωρητικότητα 1000µF