LDEEB2330MA0N00
KEMETKEMET
LDEEB2330MA0N00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 100VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: LDEEB2330MA0N00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDEEB2330MA0N00 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 100VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5847 pcs Φύλλο δεδομένων LDEEB2330MA0N00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Σειρά LDE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα DEEB2330MA0N00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές Automotive