LDEEA2100KA0N00
KEMETKEMET
LDEEA2100KA0N00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 10% 100VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: LDEEA2100KA0N00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LDEEA2100KA0N00 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 10% 100VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204183 pcs Φύλλο δεδομένων LDEEA2100KA0N00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±10% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm) Σειρά LDE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 399-12869-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive